Безкоштовна доставка від ₴ 1999 | Працюємо Пн-Пт з 9:00 до 18:00

Кава

Капсули BOSECO® краще зберігають смак і аромат

Відразу після обсмаження і помелу, кава упаковується в капсулу методом подвійного фольгування, який гарантує максимальну герметичність. Подвійне фольгування продовжує термін дії кавомашини, оскільки ножі які пробивають капсулу довше залишаються гострими.

Акційні пропозиції

Акційні пропозиції

У цій категорії ми надаємо знижки своїм покупцям.
Ви можете придбати три упаковки кави за ціною двох, або заощадити ще більше, придбавши один з наших наборів.
Ця сторінка дозволяє заощаджувати ваші гроші, купуючи капсульну каву формату Nespresso® від BOSECO®.

Basic

Basic

Кава в капсулах від BOSECO® з традиційними смаками до яких ви звикли. Для ранкової бадьорості або підтримки тонусу впродовж дня. Класика — завжди класика.

Сортова кава

Сортова кава

Сортова капсульна кава BOSECO® має свій власний унікальний післясмак та аромат. Зерна для кавових капсул помірно обсмажені, що призвело до неповторного, але насиченого традиційного смаку кави колімбійського, бразильского, індійського, єфіопського та конголезького походження

Десертна кава

Десертна кава

Кава в капсулах від BOSECO® в якій переплелися аромати найкращого десерту та захопливого напою. Спробуйте каву зі смаком лікеру Амарето, або присмаком лісних орехів. Можливо ви бажаєте більш десетні аромати? Тоді ми пропонуємо скуштувати каву з карамеллю або крем брюле. Ще можемо надати задоволення кавою з ароматоами шоколаду або взагалі ірландського вершкового віскі!

Набори

Набори

Ну скільки можна пити одну й ту саму каву? Спробуй і дізнайся, якою різноманітною буває кава! Обирай асорті набіри, що включають в себе усі смаки кави у капсулах від BOSECO®, для можливості змінювати смаки і відтінки протягом одного дня. Або навпаки, купуйте вигодніше моно набіри! Кавові сети BOSECO® для цього й створені!