Irish Coffee
Irish Coffee
Irish Coffee
Irish Coffee
Irish Coffee
Irish Coffee
Irish Coffee

100% Арабіка

Irish Coffee

Міцність

8

Опис

Новий Irish Coffee від BOSECO - це справжнє смакове відкриття яке розкривається у гармонійному поєднанні кремового віскі, вершків та свіжої кави.

Характеристики

Тип кави Мелене
Смак Кремовий віскі з вершками
Ступінь обсмаження Середня
Капсули БІорозкладні
Виробники Бельгія
Кількість 10
Тип капсул Капсульна кава формату Nespresso
  • 124 грн
  • 112 грн

У північній частині Європи, де знаходиться Ірландія, не завжди тепло, але культура та традиції цієї країни відомі своєю гостинністю та затишком. Саме такі відчуття надає нова капсульна кава Irish Coffee від BOSECO, яка поєднує смак кремового віскі та вершків з чистою 100% арабікою. Завдяки новим біорозкладним капсулам Irish Coffee, ви зможете перенести атмосферу Ірландії просто до свого дому. Інтенсивність кави - 8 з 12, а кількість капсул в упаковці - 10. Irish Coffee від BOSECO - це не лише смачна кава, але й душевне тепло, яке може зігріти вас у будь-яку пору року.

Спробуйте смак Ірландії з Irish Coffee від BOSECO та відкрийте для себе багатства, які приховує ця загадкова країна, де живуть леприкони і ховається горщик золота.

Рекомендовані товари

Hazelnut

Hazelnut

BOSECO Hazelnut – це десертна кава серії Delcious, що повноцінно передає смак найпопулярнішого кондитерського інгредієнта. Ідеальний баланс яскравого кавового смаку та лісового горіха. Ви ніби влаштували на дивані побачення з коробкою шоколадних цукерок і чашкою кави, що димиться.

112 грн 124 грн

Amaretto

Amaretto

BOSECO Amaretto – це унікальна десертна кава серії Delicious. Закрийте очі та відчуйте впізнаване поєднання смаків мигдалю, абрикоса, спецій і ванілі, складових букета лікеру зі старовинною історією.

112 грн 124 грн

Brauni

Brauni

BOSECO Brauni – ця десертна кава серії Delcious, з точністю відтворює смак класичного американського тістечка, якому майже 140 років. Підкорювач жіночих сердець шоколадний брауні, тепер доступний за першим бажанням - увімкніть кавоварку, завантажте капсулу і наповніть будинок ароматом улюбленого десерту.

112 грн 124 грн

«Стартовий набір»

«Стартовий набір»

Ще більше кави! Зустрічай нашу SUPER НОВИНКУ! «Стартовий набір» кави BOSECO! 15 різновидів кави лише у трьох упаковках! 30 капсул чудової кави! У стартовий набір входить: Delicious, Italian Day, The Great Coffee Lands.

313 грн 318 грн