COLLAGEN COFFEE
COLLAGEN COFFEE
COLLAGEN COFFEE
COLLAGEN COFFEE
COLLAGEN COFFEE

COLLAGEN COFFEE

Міцність

8

Опис

COLLAGEN COFFEE - насолоджуйтеся чудовим смаком кави та додайте користі своєму здоров'ю! Наша унікальна формула містить 60% арабіки, щоб надати Вам насичений смак та аромат, а також 20% робусти, щоб забезпечити потужний заряд енергії. А 20 % колагену у складі капсули допоможе зберегти красу та молодість Вашої шкіри, волосся та нігтів. Насолоджуйтеся кожною капсулою COLLAGEN COFFEE та підтримайте своє здоров'я кожен день!

Характеристики

Тип кави Мелений
Смак Класичний
Виробники Бельгія
Кількість 10
Тип капсул Біорозкладні
  • 136 грн
  • 116 грн

COLLAGEN COFFEE - це капсульна кава з неперевершеним смаком та корисними властивостями для вашого здоров'я. Спеціально розроблений з 60% арабіки та 20% робусти, щоб дати вам насичений смак та потужний заряд енергії. Додавання 20% пептидів бичачого колагену Peptan® допоможе підтримувати красу та молодість вашої шкіри, волосся та нігтів. Кожна капсула містить 5 грамів кави з колагеном в кукурудзяній капсулі, яка розкладається без шкоди для навколишнього середовища. Сумісний зі стандартними машинами Nespresso® формату (крім Vertuo). Спробуйте COLLAGEN COFFEE для кращого кавового досвіду та додайте користі своєму здоров'ю.


Більш докладніше за посиланням 

Рекомендовані товари

Amaretto

Amaretto

BOSECO Amaretto – це унікальна десертна кава серії Delicious. Закрийте очі та відчуйте впізнаване поєднання смаків мигдалю, абрикоса, спецій і ванілі, складових букета лікеру зі старовинною історією.

112 грн 124 грн

Caramel

Caramel

BOSECO Caramel – це десертна кава серії Delicious, яка створена, щоб замінити відвідування кондитерської. Будь-який десерт стане витвором мистецтва, якщо в нього додати карамель. Але особливо виразно смак карамелі розкривається в поєднанні з кавою BOSECO.

112 грн 124 грн

ЕНЕРГІЯ КРАСИ

ЕНЕРГІЯ КРАСИ

Придбай набір "ЕНЕРГІЯ КРАСИ" та заощаджуй 15% від вартості кави! Наша унікальна формула містить 60% арабіки, щоб надати Вам насичений смак та аромат, а також 20% робусти, щоб забезпечити потужний заряд енергії. А 20% колагену допоможе зберегти красу та молодість Вашої шкіри, волосся та нігтів. Насолоджуйтеся кожною капсулою COLLAGEN COFFEE та підтримайте своє здоров'я кожен день! Не гайте часу та замовте набір "Енергія краси" прямо зараз, щоб насолоджуватися свіжою та ароматною кавою в будь-який час дня!

3280 грн 3859 грн