Brauni

100% Arabica

Brauni

Міцність

8

Опис

BOSECO Brauni – ця десертна кава серії Delcious, з точністю відтворює смак класичного американського тістечка, якому майже 140 років. Підкорювач жіночих сердець шоколадний брауні, тепер доступний по першому бажанню – вмикніть кавомашину, завантажте капсул

Характеристики

Тип кави Мелена
Смак Брауні
Ступінь обсмаження Середній
Виробники Бельгия
Кількість 10
Тип капсул Nespresso
  • 115 грн

  • Ціна в бонусних балах: 115


Рекомендовані товари

Huzelnut

Huzelnut

BOSECO Hazelnut – це десертна кава серії Delicious, що повноцінно передає смак найпопулярнішого кондитерського інгредієнта. Ідеальний баланс яскравого кавового смаку і лісового горіха. Ви немов влаштували на дивані побачення з коробкою шоколадних цукерок

115 грн

Amaretto

Amaretto

BOSECO Amaretto – це унікальна десертна кава серії Delicious. Закрийте очі та відчуйте впізнаване поєднання смаків мигдалю, абрикоса, спецій і ванілі, складових букета лікеру зі старовинною історією.

115 грн

Caramel

Caramel

BOSECO Caramel – це десертна кава серії Delicious, яка створена, щоб замінити відвідування кондитерської. Будь-який десерт стане витвором мистецтва, якщо в нього додати карамель. Але особливо виразно смак карамелі розкривається в поєднанні з кавою BOSECO.

115 грн

Crème brûlée

Crème brûlée

BOSECO Crème brûlée – це десертна кава серії Delicious, в якому гармонійно поєднались смак дорослого кавового життя і щасливих дитячих спогадів.

115 грн

COFFEE TIGER

COFFEE TIGER

Особливий набір, створений як новий символ зустрічі Року Тигра. Магічне поєднання енергійного еспресо і ароматного десертного Амаретто.

115 грн