70 чашок кави COLLAGEN COFFEE
70 чашок кави COLLAGEN COFFEE
70 чашок кави COLLAGEN COFFEE
70 чашок кави COLLAGEN COFFEE

70 чашок кави COLLAGEN COFFEE

Міцність

8

Опис

Купіть 7 упаковок COLLAGEN COFFEE та збережить 10% від вартості. Насолоджуйтесь насиченим смаком та корисними властивостями кави з кожної капсули. Замовляйте зараз та заощаджуйте!

Характеристики

Смак Класичний
Виробники Бельгія
Кількість 70
Тип капсул Біорозкладні
  • 952 грн
  • 868 грн

COLLAGEN COFFEE - це капсульна кава з неперевершеним смаком та корисними властивостями для вашого здоров'я!

Спеціально розроблений з 60% арабіки та 20% робусти, щоб дати вам насичений смак та потужний заряд енергії. Додавання 20% пептидів бичачого колагену Peptan® допоможе підтримувати красу та молодість вашої шкіри, волосся та нігтів.

Кожна капсула містить 5 грамів кавової суміші в кукурудзяній капсулі, яка розкладається без шкоди для навколишнього середовища. Сумісний зі стандартними машинами Nespresso® формату (крім Vertuo).

Спробуйте COLLAGEN COFFEE для кращого кавового досвіду та додайте користі своєму здоров'ю!


Більш докладніше за посиланням 

Рекомендовані товари

Класичний Набір

Класичний Набір

Класичний набір - це 40 капсул із серії класичної кави. По 1 упаковці, 10 капсул кожного з видів: Espresso Classico, Espresso Intenso, Lungo Intenso, Lungo Decaffeinato

429 грн

Сортовий Набір

Сортовий Набір

Сортовий набір - це 50 капсул, 5 упаковок кави з усього світу: India, Colombia, Ethiopia, Congo, Brazil

579 грн

Десертний Набір

Десертний Набір

Десертний Набір - це 50 капсул, 5 упаковок найсолодшої та найсмачнішої кави-десертів: Caramel, Brauni, Hazelnut, Creme brulee, Amaretto

619 грн

ЕНЕРГІЯ КРАСИ

ЕНЕРГІЯ КРАСИ

Придбай набір "ЕНЕРГІЯ КРАСИ" та заощаджуй 15% від вартості кави! Наша унікальна формула містить 60% арабіки, щоб надати Вам насичений смак та аромат, а також 20% робусти, щоб забезпечити потужний заряд енергії. А 20% колагену допоможе зберегти красу та молодість Вашої шкіри, волосся та нігтів. Насолоджуйтеся кожною капсулою COLLAGEN COFFEE та підтримайте своє здоров'я кожен день! Не гайте часу та замовте набір "Енергія краси" прямо зараз, щоб насолоджуватися свіжою та ароматною кавою в будь-який час дня!

3280 грн 3859 грн