Світові сорти

100% Arabica

Світові сорти

Опис

"Світові сорти" - це 50 капсул, 5 упаковок кави з усього світу: India, Colombia, Ethiopia, Congo та Brazil

Характеристики

Тип кави Мелена
Смак Кава з усього світу: India, Colombia, Ethiopia, Congo, Brazil
Ступінь обсмаження Середній
Капсули India 10 шт, Colombia 10 шт, Ethiopia 10 шт, Congo 10 шт, Brazil 10 шт.
Виробники Бельгія
Кількість 10
  • 580 грн
  • 464 грн

  • Ціна в бонусних балах: 579

Ласкаво просимо до захоплюючого світу "Світові сорти"!

У цьому наборі настоящого подорожі смаками представлено 50 капсул кави, які перенесуть вас до п'яти куточків нашої величезної планети: Індії, Колумбії, Ефіопії, Конго та Бразилії!

☕ Чашка ароматної кави від BOSECO — і ваші турботи втрачаються як зайві дрібниці. Нехай кожен ковток нагадує вам про світ, який так дивовижно вміщується в цих невеличких капсулах.

Рекомендовані товари

Coffee Player White + «Лімітована серія кави» 30 капсул!
Капсульна кавомашина

Coffee Player White + «Лімітована серія кави» 30 капсул!

Компактна, з сучасним дизайном кавоварка ідеально впишеться в будь-який інтер'єр. Процес приготування кави - простий і функціональний. Використання вакуумних кавових капсул BOSECO гарантує максимальне збереження смаку, а технологія подвійного фольгування продовжує термін служби кавової машини. На ваш вибір кавомашина виконана у двох кольорах: червоний та білий.

2440 грн 2871 грн

Елегантний класик

Елегантний класик

Класичний набір - це 50 капсул із серії класичної кави. По 1 упаковці, 10 капсул кожного з видів: Espresso Classico, Espresso Intenso, Lungo Intenso, Lungo Decaffeinato та Collagen Coffee

511 грн 568 грн

Десертні фантазії

Десертні фантазії

"Десертні фантазії" - це 60 капсул, 6 упаковок найсолодшої та найсмачнішої кави-десертів: Irish, Brauni, Hazelnut, Creme brulee, Amaretto та Caramel

670 грн 744 грн

Кавовий старт
Капсульна кавомашина

Кавовий старт

Набір "Кавовий старт" - це ідеальний вибір для справжніх знавців кави. Цій набір містить у собі капсульну кавоварку та 16 яскравих упаковок кави, які задовольнять будь-який смак. Кавомашина, яка входить до складу набору "Кавовий стрт", дозволяє з легкістю готувати каву, щоб ви могли насолоджуватися кожним ковтком цього дивовижного напою.

3732 грн 4391 грн

Асорті
Кава

Асорті

Набір "Асорті" містить у собі 16 яскравих пачок кави з різноманітними смаками, що надає можливість ознайомитись з усією гамою смаків від BOSECO!

1703 грн 1892 грн