Елегантний класик

100% Arabica

Елегантний класик

Опис

Класичний набір - це 50 капсул із серії класичної кави. По 1 упаковці, 10 капсул кожного з видів: Espresso Classico, Espresso Intenso, Lungo Intenso, Lungo Decaffeinato та Collagen Coffee

Характеристики

Тип кави Мелена
Смак Класична кава
Ступінь обсмаження Середній
Виробники Бельгія
Кількість 10
  • 568 грн
  • 511 грн

  • Ціна в бонусних балах: 429

    Стартуйте свій день з бадьорості завдяки "Елегантний класик". З цим набором ви отримаєте можливість пережити істинні класичні смаки кави, які завжди порадують ваші смакові рецептори:

☕ Espresso Classico - це справжня класика, яка перенесе вас на затишний італійський площад. Його насичений смак - це володар справжнього еспресо.

☕ Espresso Intenso - відчуйте потужний удар енергії з кожним ковтком. Ця кава збудить ваші смакові рецептори і додаст різкості дню.

☕ Lungo Intenso - даруйте собі трохи більше витривалості. Цей лунго вразить вас глибиною смаку та неперевершеним ароматом.

☕ Lungo Decaffeinato - ідеальний вибір для тих, хто хоче насолоджуватися справжньою кавою без зайвого бадьорого ефекту. Цей лунго підтримає вашу гідність на всіх етапах дня.

☕ Collagen Coffee - додайте бадьорості не лише своєму ранку, а й шкірі. З цим унікальним варіантом ви не тільки насолоджуєтеся кавою, а й дбаєте про свою красу.

Незалежно від того, яку міцність кави ви оберете, "Елегантний класик" завжди буде поруч, готова допомогти вам почати день з ентузіазмом. Почніть свій ранок з капсулами, які варто попробувати, щоб зрозуміти їхню справжню цінність.

Рекомендовані товари

Coffee Player White + «Лімітована серія кави» 30 капсул!
Капсульна кавомашина

Coffee Player White + «Лімітована серія кави» 30 капсул!

Компактна, з сучасним дизайном кавоварка ідеально впишеться в будь-який інтер'єр. Процес приготування кави - простий і функціональний. Використання вакуумних кавових капсул BOSECO гарантує максимальне збереження смаку, а технологія подвійного фольгування продовжує термін служби кавової машини. На ваш вибір кавомашина виконана у двох кольорах: червоний та білий.

2440 грн 2871 грн

Світові сорти

Світові сорти

"Світові сорти" - це 50 капсул, 5 упаковок кави з усього світу: India, Colombia, Ethiopia, Congo та Brazil

464 грн 580 грн

Десертні фантазії

Десертні фантазії

"Десертні фантазії" - це 60 капсул, 6 упаковок найсолодшої та найсмачнішої кави-десертів: Irish, Brauni, Hazelnut, Creme brulee, Amaretto та Caramel

670 грн 744 грн

Кавовий старт
Капсульна кавомашина

Кавовий старт

Набір "Кавовий старт" - це ідеальний вибір для справжніх знавців кави. Цій набір містить у собі капсульну кавоварку та 16 яскравих упаковок кави, які задовольнять будь-який смак. Кавомашина, яка входить до складу набору "Кавовий стрт", дозволяє з легкістю готувати каву, щоб ви могли насолоджуватися кожним ковтком цього дивовижного напою.

3732 грн 4391 грн

Асорті
Кава

Асорті

Набір "Асорті" містить у собі 16 яскравих пачок кави з різноманітними смаками, що надає можливість ознайомитись з усією гамою смаків від BOSECO!

1703 грн 1892 грн