Безкоштовна доставка від ₴ 999 | Працюємо Пн-Пт з 9:00 до 18:00
Асорті

кава мелена

Асорті

Опис

Набір "Асорті" містить у собі 16 яскравих пачок кави з різноманітними смаками, що надає можливість ознайомитись з усією гамою смаків від BOSECO!

  • 2218 грн
  • 2107 грн

  • Ціна в бонусних балах: 2218

Кожна упаковка кави у наборі "Асорті" має свій унікальний смак та аромат. 

Espresso Classico та Espresso Intenso має насичену гіркувату смакову палітру, Lungo Intenso та Lungo Decaffeinato - з більш легким і гладеньким смаком, Collagen поєднує в себе класичний смак еспресо та надає щоденну порцію колагену для вашого здоров'я, а India та Colombia мають кислувату нотку. Ethiopia та Congo - це кава з нотками фруктів, Brazil - кава зі смаком шоколаду та горіху.
Hazwlnut, Amaretto, Caramel, Creme Brulee та Brauni мають свій особливий солодкий аромат та присмак, що відображений у назві. 

Не гайте часу та замовте набір "Асорті" прямо зараз, щоб насолоджуватися свіжою та ароматною кавою в будь-який час дня!

В набір входять такі види кави, як: 

Espresso Intenso - 10 капсул;
Espresso Classico - 10 капсул; 
Lungo Intenso - 10 капсул;
Lungo Decaffeinato - 10 капсул;
India - 10 капсул;
Ethiopia - 10 капсул;
Congo - 10 капсул;
Brazil - 10 капсул;
Creme Brulee - 10 капсул;
Brauni - 10 капсул;
Colombia - 10 капсул;
Irish Coffee - 10 капсул;
Collagen Coffee - 10 капсул;
Amaretto - 10 капсул;
Hazelnut - 10 капсул;
Caramel - 10 капсул.Рекомендовані товари

The Great Coffee Lands
set

The Great Coffee Lands

BOSECO The Great Coffee Lands - це справжня кругосвітня кавова подорож. Асорти із п'яти видів арабіки, зібраних у різних регіонах планети. Є безліч країн, які вирощують каву, але Великих Кавових Країн лише п'ять: Бразилія, Колумбія, Ефіопія, Конго, Індія.

138 грн

Coffee Player Red + «Стартовий набір» 30 капсул!
Капсульна кавомашина

Coffee Player Red + «Стартовий набір» 30 капсул!

Компактна, з сучасним дизайном кавоварка ідеально впишеться в будь-який інтер'єр. Процес приготування кави - простий і функціональний. Використання вакуумних кавових капсул BOSECO® гарантує максимальне збереження смаку, а технологія подвійного фольгування продовжує термін служби кавової машини. На ваш вибір кавомашина виконана у двох кольорах: червоний та білий.

2971 грн 3385 грн

Coffee Player White + «Стартовий набір» 30 капсул!
Капсульна кавомашина

Coffee Player White + «Стартовий набір» 30 капсул!

Компактна, з сучасним дизайном кавоварка ідеально впишеться в будь-який інтер'єр. Процес приготування кави - простий і функціональний. Використання вакуумних кавових капсул BOSECO®гарантує максимальне збереження смаку, а технологія подвійного фольгування продовжує термін служби кавової машини. На ваш вибір кавомашина виконана у двох кольорах: червоний та білий.

2971 грн 3385 грн

"Елегантний класик"

"Елегантний класик"

Класичний набір - це 50 капсул із серії класичної кави. По 1 упаковці справжньо класичної кави: Espresso Classico, Espresso Intenso, Lungo Intenso, Lungo Decaffeinato та Collagen Coffee

608 грн 640 грн

"Світові сорти"

"Світові сорти"

"Світові сорти" - це 50 капсул, 5 упаковок кави з усього світу: Індії, Ефіопії, Конго, Бразілії та Колумбії

656 грн 690 грн

"Десертні фантазії"

"Десертні фантазії"

"Десертні фантазії" - це 60 капсул, 6 упаковок найсолодшої та найсмачнішої кави-десертів: Irish Coffee, Brauni, Creme brulee, Amaretto, Hazelnut та Caramel

844 грн 888 грн

Кавовий старт
Капсульна кавомашина

Кавовий старт

Набір "Кавовий старт" - це ідеальний вибір для справжніх знавців кави. Цій набір містить у собі капсульну кавоварку та 16 яскравих упаковок кави, які задовольнять будь-який смак. Кавомашина, яка входить до складу набору "Кавовий старт", дозволяє з легкістю готувати каву, щоб ви могли насолоджуватися кожним ковтком цього дивовижного напою.

4930 грн 5189 грн